UP

Дані щодо захворювань на СOVID-19 працівників медзакладів

Станом на 05.01.2021 року до Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло 759 повідомлень про захворювання медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337, триває робота комісій розслідувань.

На сьогодні роботу 398 комісій завершено. Пов’язано з виробництвом 187 випадків захворювань.

Встановлено, що у 211 випадках захворювання не пов’язані з виконанням безпосередніх професійних обов’язків, про це повідомляють у відділі з питань гігієни праці.

Оскільки, 18 випадків захворювань  медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, мають летальні наслідки (медпрацівники померли), територіальним органом Державної служби України з питань праці було утворено 18 комісій зі спеціальних розслідувань.

Роботу 14 із них вже завершено. У п’яти  випадках комісіями встановлено, що смерті працівників сталися внаслідок виконання своїх посадових обов’язків.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка