UP

Комісія Держпраці встановлює причини загибелі електромонтера

Комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочала встановлювати остаточні обставини та причини загибелі працівника оперативно-виїзної бригади Глибоцького РЕМ АТ «Чернівціобленерго».

Нещасний випадок стався  27 грудня  о 17.04 на території села Тереблече Глибоцького району.

За попередніми даними, електромонтер оперативно-виїзної бригади при зясуванні причини відключення електропостачання на окремій ділянці, піднявся на опору та наблизився на недопустиму відстань до проводу ПЛ - 10кВ.  

Внаслідок цього потерпілий 1972 року народження був смертельно вражений електричним струмом струмопровідних частин електроустановки, що перебували під напругою.

Комісію зі спеціального розслідування Управління Держпраці утворено відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України за №337 від 17.04.2019 року.

Комісію очолює головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу, обліку аварій та виробничого травматизму Андрій Сербенюк.

Довідково: випадок виробничого травматизму на підприємстві енергетичної галузі регіону вже мав місце у листопаді 2020 року.

Загалом за 11 місяців нинішнього року  на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області зафіксовано 113 випадків  виробничого травматизму та професійних захворювань, 15 із них - зі смертельним наслідком.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка