UP

На Кельменеччині для підприємців проведено інформаційні заходи

Для суб’єктів господарювання Кельменецького району у рамках інформаційно -роз’яснювальної кампанії з питань детінізації зайнятості проведено робочі зустрічі та виїзні інформування.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович у ході спілкування з підприємцями акцентувала, найперше, на необхідності повної легалізації трудових відносин  та на відповідальності за порушення законодавства про працю, оскільки за використання нелегальної праці роботодавець несе фінансову, та адміністративну відповідальність.

Представник територіального органу Державної служби України з питань праці підкреслила, що з першого січня 2020 року штрафна санкція за використання неоформлених трудових відносин зросла, адже зросла мінімальна заробітна плата.

Оскільки, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України- «Відповідальність за порушення законодавства про працю» - передбачено відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного не задекларованого працівника, то тепер штраф становить 141 690 гривень.

Субєктам господарювання слід звернути увагу: при виявленні одного нелегального працівника, їм доведеться заплатити штраф,  якого б вистачило на сплату єдиного соціального внеску за цього ж працівника більше, ніж на десятиліття.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка