UP

Анонс програми! В ефірі телеканалу ТВА - про проблему неоформлених трудових відносин

Сьогодні, 28  січня, заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір стане гостею студії програми «Постфактум» на телеканалі ТВА.

Очікується, що програма вийде в телеефір одразу після випуску «Новин» у вечірньому прайм - таймі - о 20.00.

Заступник керівника територіального органу Державної служби України з питань праці має намір обговорити у студії проблему не задекларованої зайнятості в області.

Зокрема, чому проблема неоформлених трудових відносин й надалі залишається для Буковини актуальною і яким на сьогодні є, так би мовити,  ринок не задекларованої зайнятості в регіоні.

Планується, що мова піде про найбільш ризиковані галузі, де фахівці Держпраці фіксують найбільшу кількість неоформлених трудових відносин, і чи можна викорінити проблему неофіційної праці загалом, чи бодай звести її до мінімуму.

Обговорять результати роботи Держпраці у цьому напрямі  у минулому, 2019, році.

Автор програми Юлія Стеранка  та гостя акцентуватимуть на відповідальності  роботодавців за порушення законодавства про працю.

У студії Галина Кушнір також має на меті нагадати телеглядачам, які трудові відносини  слід вважати неоформленими і навпаки, як має відбуватися процес належного оформлення трудових відносин між роботодавцем і працівником.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка