UP

Оперативна інформація щодо випадків захворювань працівників обласних медичних закладів на СOVID-19

Станом на 25.11.2020 року до Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло 633 повідомлення про захворювання медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, 14 із них - зі смертельним наслідком.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337, триває робота комісій розслідувань.

Наразі роботу 207 комісій завершено. Пов’язано з виробництвом  99 випадків захворювань.

Встановлено, що у 108 випадках захворювання не пов’язані з виконанням безпосередніх професійних обов’язків, про це повідомляють у відділі з питань гігієни праці.

Оскільки 14 випадків захворювань медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, мають летальні наслідки,  територіальним органом Державної служби України з питань праці утворено 14 комісій зі спеціальних розслідувань.

Роботу 9 із них вже завершено. У трьох випадках комісіями встановлено, що смерті працівників сталися внаслідок виконання своїх посадових обов’язків.

Робота п’яти комісій зі спеціальних розслідувань - на стадії завершення, інформують у секторі розслідування, аналізу та обліку аварій  і виробничого травматизму Управління.

Довідково: загалом до територіальних органів Державної служби України з питань праці станом на 25.11.2020 року надійшло 26 639 повідомлень про захворювання працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка