UP

У рамках інформаційної кампанії понад 400 суб’єктів господарської діяльності поінформовано про відповідальність за порушення законодавства про працю

Інспекторським складом  Управління Держпраці у Чернівецькій області проведено превентивні заходи із запобігання використання незадекларованої зайнятості у сфері зокрема, транспорту та кур’єрської діяльності.

Інформаційно - роз’яснювальна робота проводилася  з метою виконання доручення Прем’єр - міністра України Дениса Шмигаля  про вжиття заходів щодо продовження детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також на виконання Окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.  

Інспектори праці територіального органу Державної служби України з питань праці здійснювали превентивну роботу згідно з чинними карантинними нормами, надаючи, у переважній більшості роз’яснювальні та консультаційні рекомендації дистанційно, а саме  у телефонному режимі, направленням інформаційних листів - повідомлень, через скайп-зв'язок.

Загалом інспектори праці Управління поінформували щодо неприпустимості використання не задекларованої зайнятості та відповідальності за порушення чинного трудового законодавства 417 суб’єктів господарської діяльності у сфері транспорту та кур’єрської діяльності. 


Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка