UP

На місцевих автопідприємствах розповсюджено матеріали інформаційної кампанії

У рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості у транспортній галузі та кур’єрській діяльності посадовці Управління Держпраці у Чернівецькій області розповсюдили серед суб’єктів господарювання автотранспортної галузі відповідні інформаційні матеріали.

«Управління звернулося до керівників 16 підприємств транспортної галузі регіону з роз’ясненнями щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, - зазначив  перший заступник начальника територіального органу Держпраці України Іван Гордей. - Надано детальне тлумачення щодо застосування вимог чинного законодавства про працю, зокрема, у частині  відповідальності за використання не задекларованої зайнятості. Субєктам  господарювання повідомлено: питання оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками перебувають під особливим контролем Держпраці».

Довідково: інформаційна кампанія  щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, зокрема, у транспортній сфері та кур’єрській діяльності, триватиме в регіоні до 15 листопада.

Інформаційна робота Управління Держпраці у Чернівецькій області  відбувається з метою  виконання доручення Прем’єр - міністра України  Дениса Шмигаля від 17.02.2020 року про вжиття заходів  щодо продовження  роботи з детінізації ринку праці та неприпустимості  допуску до роботи працівників  без оформлення трудових відносин та на виконання Окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка від 28.10.2020 року.  

Заходи організовуються відповідно до чинних карантинних норм, оскільки епідеміологічна ситуація з поширенням корона вірусної інфекції на Буковині залишається складною.  


 

 

 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка