UP

В ефірі «Суспільне: Буковина»  обговорено проблему нелегальної зайнятості в регіоні

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір взяла участь у програмі «Тема дня» в ефірі телеканалу «Суспільне: Буковина».

Тема програми -  «Детінізація зайнятості населення: як це відбувається на Буковині». Ведуча програми -  журналістка Лілія Дутка.

В ефірі програми заступник керівника органу Державної служби України з питань праці повідомила про останні новації трудового законодавства, зокрема, щодо набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.2019 року за №823 - «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». 

Посадовець Держпраці розтлумачила нову редакцію Порядку здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю та Порядку  здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Галина Кушнір також повідомила про зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.2013 року за №509.

«Управління Держпраці у Чернівецькій області наголошує : відповідальність суб’єктів господарювання  за порушення норм чинного законодавства про працю залишається  незмінною,- наголосила в телеефірі Галина Кушнір. - Підкреслюю: це стосується, зокрема, накладення штрафних фінансових санкцій.  Роботодавцям слід пам’ятати, що  за використання, до прикладу,  нелегальної праці, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України   - «Відповідальність за порушення законодавства про працю» - передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного не задекларованого працівника».

У програмі «Тема дня» також обговорено статистику Держпраці щодо нелегальної зайнятості в області  та діяльність фахівців Управління, спрямовану на подолання проблеми неоформлених трудових відносин.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка