UP

Інформаційні системи Держпраці та шляхи їх модернізації

У рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» в Держпраці відбулась робоча зустріч з питань інформаційних систем Державної служби України з питань праці та шляхів їх модернізації, повідомляється на сайті державного відомства.

У заході взяли участь: Голова Держпраці України Роман Чернега, менеджер Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, технічний радник Інспекції праці і соціального забезпечення Іспанії Карбахо Аміго Мануель, представники Мінсоцполітики, Держпраці, МОП, Інституту промислової безпеки та охорони праці, профспілкових об’єднань.

Нині керівництво країни впроваджує проект «Держава у смартфоні», що передбачає діджиталізацію державних послуг. Існуючі інформаційні системи Держпраці застарілі та потребують суттєвої модернізації.

У вітальному слові Роман Чернега зазначив: «Модернізація інформаційної системи Держпраці була актуальним питанням від самого початку заснування Служби. Дуже складно йти в ногу з країнами ЄС, маючи застарілу інформаційну систему. Держпраці повинна надавати ефективні сервіси на високому рівні, проте нині без застосування новітніх ІТ-систем це неможливо».

Під час зустрічі присутні ознайомилися з інформаційною системою Інспекції праці і соціального забезпечення Іспанії, яка вважається однією з кращих серед країн-членів ЄС.

Карбахо Аміго Мануель представив звіт про стан інформаційної системи Держпраці, який попередньо було напрацьовано у консультаціях з фахівцями Держпраці та на основі матеріалів, наданих Інститутом промислової безпеки та охорони праці. Іспанський колега озвучив рекомендації щодо модернізації інформаційної системи в Україні.

Присутні мали змогу висловити власні пропозиції до концепції проекту, націленого на підтримку модернізації ІТ-системи Держпраці.

Роман Чернега подякував іноземним колегам за співпрацю, завдяки якій модернізація інформаційної системи Держпраці стає реальною та зазначив, що усі пропозиції будуть надані Уряду країни, оскільки вирішення цього питання потребує державної підтримки.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка