UP

В ОТГ Буковини працюють 26 інспекторів праці

Посвідчення інспекторів праці  в об’єднаних територіальних громадах Чернівецької області наразі отримали 26 посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Варто нагадати:16 травня 2017 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04. 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, якою органам місцевого самоврядування делегувалися повноваження щодо здійснення контролю у сфері законодавства про працю, зокрема, у частині легалізації зайнятості та оплати праці.

Пунктом третім Порядку визначено: контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 24.05.2017 № 866 «Про затвердження форми та опису службового посвідчення інспектора праці», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2017 року за № 681/30549.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування роботодавці можуть перевірити на сайті Державної служби України з питань праці у розділі “Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю”, підрозділі – «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування».

Також роботодавець може уточнити дані щодо наявності посвідчення у того чи іншого інспектора праці за телефоном (044) 288-10-00.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка