UP

Представники Держпраці та обласного лабораторного центру провели спільну нараду

Спільна нарада відбулася за участі начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Івана Луцака та виконувачки обов’язків директора державної установи «Чернівецький лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» Наталії Гопко.  

Захід відбувся з метою забезпечення належного та об’єктивного проведення розслідувань гострих професійних захворювань медичних працівників, пов’язаних з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

У ході наради, насамперед, обговорено найбільш актуальні питання , що виникають при проведенні епідемічних розслідувань.

Іван Луцак, зокрема, уточнив: згідно з оперативною інформацією щодо надходження повідомлень про гострі професійні захворювання на COVID-19 під час виконання посадових обов’язків працівниками медичних установ області,  до територіального органу Державної служби України з питань праці (станом на 06.07.2020 року) надійшло 489 повідомлень.

Керівник органу повідомив, що Управлінням Держпраці у Чернівецькій області утворено шість спеціальних комісій з розслідування випадків смерті медичних працівників, спричинених коронавірусною інфекцією.

При обговоренні  результатів вже виконаної роботи,  представник Держпраці наголосив на тому, що належне  та об ’єктивне розслідування факту професійного захворювання залежить, у першу чергу,  від своєчасного повідомлення про випадки захворювання працівників та, власне, представлених матеріалів епідеміологічного обстеження.  

Довідково: станом на 06.07.2020 року загальна кількість інфікованих  корона вірусом в області від першого встановленого випадку  - 5 032 особи.

Із 25 лютого у стаціонарних медичних установах регіону  від недуги лікувалися понад 3 200 громадян.

COVID-19 здолали 2 230 буковинців.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків – 188.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка