UP

На будівельних майданчиках Чернівців фахівці Держпраці інформують працівників про ризики нелегального працевлаштування

Заходи відбуваються у рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії з питань незадекларованої зайнятості, яка триває в області.

Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснюють суб’єктам господарювання будівельної галузі та працівникам у трудових колективах про необхідність оформлення трудових відносин.

Учора такий захід було проведено у товаристві з обмеженою відповідальністю «Чернівці - Моноліт», який розбудовує житловий масив «Кришталеве озеро» в обласному центрі Буковини.

Робоча зустріч відбулася за участю фахівців Держпраці та Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості.

Під час спілкування у трудовому колективі начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Юрій Пуріч, зокрема зазначив  про переваги задекларованої зайнятості, оскільки професія будівельника є однією із найбільш травмонебезпечних. Адже роботи, як правило, проводяться на висоті. На будівельних майданчиках завжди задіяно значну кількість механізмів та обладнання підвищеної небезпеки, тому вірогідність травмування на виробництві висока.

«З огляду на фактори ризику, працівники будівельних підприємств та компаній мають бути належним чином оформлені, оскільки легальна зайнятість є запорукою належної оплати праці та забезпеченні соціальних гарантій», - підкреслив Юрій Пуріч.      


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка