UP

На семінарі з підприємцями Новоселиччини - про переваги офіційної  зайнятості  

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак взяв участь у семінарі з питань протидії нелегальній зайнятості, організованому фахівцями Новоселицького управління Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області.

Участь керівника територіального органу Державної служби України з питань праці зумовлена проведенням активної інформаційної кампанії  серед суб’єктів господарювання, зокрема, будівельної галузі, яку наразі проводить Держпраці.

Виступ перед учасниками зібрання Іван Луцак розпочав з інформування суб’єктів господарювання щодо мети такої  інформаційно-роз’яснювальної кампанії.

«Оскільки, за даними Держстату, понад 16% від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року  в Україні працювали у сфері будівництва, то на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, з початку березня стартувала масштабна всеукраїнська кампанія.

Наразі триває її перший етап - проведення  інформаційних заходів, під час яких фахівці Держпраці роз’яснюють роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, - наголосив у виступі Іван Луцак. - Другий етап - інспекційні відвідування, при проведенні яких головні державні інспектори Держпраці виявлятимуть ймовірні факти неоформлених трудових відносин».

Керівник Держпраці закликав роботодавців не порушувати трудове законодавство, бо це тягне за собою значні фінансові санкції. Посадовець деталізував на новаціях у законодавчих нормах та відповів на запитання учасників семінару.

У свою чергу директор Новоселицької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  Едуард Топала акцентував на спільній діяльності між відомствами, націленій на подоланні не задекларованої зайнятості та розповів, що служба зайнятості вивчає кадрові потреби роботодавців і готова допомогти у доборі кваліфікованих працівників.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка