UP

На одному із найбільших торговельних комплексів західного регіону розпочато інформування підприємців  

Cьогодні начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Надія Бурла, головні державні інспектори відділу та сектору з питань експертизи умов праці Роман Димнич, Юлія Бабюк, Василь Сагалюк та Володимир Морозевич розпочали на одному із найбільших торговельних комплексів області та західного регіону в цілому - МТК «Калинівський ринок» - проведення профілактичних заходів з недопущення поширенню небезпечного вірусного захворювання.

На розширеній робочій нараді за участю адміністрації підприємства детально поінформовано про заходи, які вживаються фахівцями територіального органу Державної служби України з питань праці з метою інформування роботодавців та працівників трудових колективів підприємств,  установ, організацій про небезпеку захворювання та необхідність проведення профілактичних заходів.

Наголошено, що станом на сьогодні в області вже проведено понад 700 інформаційних заходів, якими охоплено понад 1 000 осіб.

У ході інформування серед роботодавців розповсюджуються друковані методичні матеріали.    

Такі ж матеріали буде розповсюджено й серед підприємців комунального підприємства, а ще надано дієві поради, як уберегтися від небезпечної інфекції.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка