UP

Відбудеться Всеукраїнський форум «Безпека праці - 2020»

2 квітня 2020 року у місті Києві відбудеться щорічний VIII Всеукраїнський Форум «Безпека праці – 2020» в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «Київський технічний ярмарок» на базі Міжнародного виставкового центру. Це щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року він збере понад 100 учасників з різних регіонів України та понад 15 спікерів-експертів.

«Попереджати – значить захищати!»  - головна тема форуму.

Організатори запрошують до участі у форумі топ-менеджмент компаній, керівників і фахівців служб охорони праці, громадські організації та профспілки, експертів, аудиторів, консультантів.

Учасники  обговорюватимуть державну політику у сфері охорони праці: чого очікувати у 2020 році;

імплементацію директив ЄС з безпеки і здоров’я на роботі та як цей процес вплине на професійну діяльність спеціалістів з охорони праці на рівні підприємств;

європейський досвід та реалії його впровадження в Україні;

правила аудиту на підприємстві з метою виявлення, оцінки та мінімізації ризиків; порядок розслідування нещасних випадків, досвід, зразки документів;

сучасні стандарти надання домедичної допомоги, практикум для учасників;

нові технології у використанні засобів індивідуального захисту;

практику  попередження ризиків на виробництві;

організація навчання з безпеки праці з урахування ризикорієнтованого підходу;

лідерство в питаннях безпеки, впровадження нових стандартів з техніки безпеки та мотиваційних інструментів для дотримання правил.

Ключовими спікерами заходу стануть: представники Державної служби України з питань праці, проекту Європейського союзу та Міжнародної організації праці, Федерації профспілок України, Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH), Центру спеціальної підготовки, Національного Експертно-Будівельного Альянсу України, Quality Austria, керівники служб з охорони праці компаній: ДТЕК Енерго, НАК «Нафтогаз України», Астарта-Київ та ін., провідні аудитори та міжнародні експерти.

Подія відбудеться 2 квітня 2020 року, 10:00–18:00
Міжнародний Виставковий Центр (адреса: м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро Лівобережна). Вхід 3-С, зал № 13.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка