UP

До відома суб’єктів господарювання! Остерігайтеся псевдо інспекторів!

В деяких областях України зафіксовано випадки, коли до суб’єктів господарювання (переважно приватної форми власності) надходять повідомлення ніби то від імені посадовців територіальних органів Державної служби України з питань праці.

В цих повідомленнях невідомі особи застерігають роботодавців про інспекційні відвідування фахівців Держпраці та пропонують за певну фінансову винагороду «посприяти» при  вирішенні проблемних питань.

Водночас зловмисники можуть надсилати повідомлення суб’єктам господарювання та реквізити банківських установ, на які ніби - то необхідно перерахувати кошти за такі «послуги».

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до роботодавців регіону із закликом бути обережними і не контактувати з особами, що надають такі пропозиції.

У разі надходження такого повідомлення слід негайно звернутися до правоохоронних органів, адже за такі дії  для зловмисників передбачено кримінальну відповідальність.

А також слід поінформувати Управління Держпраці у Чернівецькій області, яке розташовується за адресою: вул. Зелена, 3, м. Чернівці.

Для оперативного реагування на можливі дії псевдо інспекторів, інформацію слід надавати до Управління  за контактним телефоном (0372) 55 37 24.  


   

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка