UP

Фахівці сільськогосподарських підприємств пройшли навчання з охорони праці

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей увійшов до складу комісії з перевірки  знань з питань охорони праці у посадових осіб та працівників підприємств, установ, організацій агропромислового комплексу Чернівецької області.

Перевірка знань з питань охорони праці фахівців галузі АПК відбулася на базі Чернівецького регіонального навчально - консультативного центру кадрів АПК днями.

Під час навчання фахівцям сфери охорони праці сільськогосподарських підприємств надано додаткову інформацію щодо належного забезпечення безпеки виробничого процесу з огляду на початок весняно-польової кампанії -2020.

Зокрема, особливо детально заступник керівника територіального органу Державної служби України з питань праці наголосив на забезпеченні вимогах безпеки  під час експлуатації сільськогосподарської техніки,  обробітку грунту, сівби, садіння і догляду за посівами, а також за використанням пестицидів та мінеральних добрив.

«Робочу суміш в агрегати необхідно заправляти безпосередньо на спеціальних майданчиках, щоби уникнути  потрапляння сумішей у грунт; допускати до роботи лише тих, хто пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, а також щорічний медичний огляд: працівники мають бути стовідсотково забезпечені  засобами індивідуального захисту», - акцентував на навчанні Іван Гордей.

Захід ініційований Департаментом агропромислового розвитку Чернівецької  обласної державної адміністрації.

До проведення навчання, окрім фахівців Держпраці, долучилися представники Чернівецького регіонального навчально-консультаційного центру кадрів АПК, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Чернівецького міського відділення Управління фонду соціального страхування та науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка