UP

Для роботодавців організовуються семінари з питань трудового законодавства

Представники Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з фахівцями районних та міських філій Чернівецького обласного центру зайнятості розпочали цикл інформаційних семінарів для роботодавців регіону.

Заходи, організовані представниками відомств вже відбулися у Новодністровській міській, Вижницькій, Новоселицькій, Путильській районних  філіях.

Сьогодні, 20 лютого, інформаційні семінару за участю головних державних інспекторів Держпраці та фахівців центру зайнятості  відбулися у Глибоцькій, Кіцманській, Кельменецькій та Сторожинецькій районних філіях.

Так, на зустрічі із роботодавцями Глибоччини про новації трудового законодавства повідомив головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Дамаскін.

Суб’єктів господарювання Кіцманського району поінформувала інспектор Валентина Моргоч, Кельменецького району - інспектор Алла Попович.

Участь у семінарі з роботодавцями Сторожинецького району взяв інспектор Держпраці Василь Боячук.      

Основна тематика заходів - нове у законодавстві про працю, зміна механізму та розмірів накладення штрафних фінансових санкцій, неможливість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Інформаційні семінари для роботодавців відбуваються в інтерактивному форматі запитання - відповіді.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка