UP

Субєктам господарювання! Держпраці продовжує інспекційну кампанія, націлену на запобігання використання не задекларованої праці  

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, інспекторами праці Держпраці України  та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання не задекларованої праці.

Інформаційними заходами  у межах держави було охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування.

Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання не задекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України.

Із загальної кількості виокремлено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують не задекларовану працю.

Наразі розпочався й триває наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра України  - інспекційна кампанія, під час якої Держпраці охоплює інспектуваннями роботодавців, котрі можуть порушувати трудове законодавство.

У зв’язку із зазначеним, Управління Держпраці у Чернівецькій області у черговий раз звертається до роботодавців  регіону із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить не задекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних до відповідальності.

Оформлені трудові відносини  - запорука продуктивної праці та сталого бізнесу.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка