UP

Легалізація: роботодавцям  Вижницького району - про найактуальніші питання укладення трудових договорів

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Юрій Колодченко спільно з фахівцями Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців району щодо актуальних питань трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

Загалом до участі у семінарі зголосилися понад десять фізичних - осіб підприємців.

Фахівець територіального органу Державної служби України з питань праці поінформував роботодавців про останні зміни у трудовому законодавстві.

Вчергове підприємцям було наголошено на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення належним чином взаємовідносин.

Юрій Колодченко акцентував на чіткому розмежуванні щодо трудових відносин та спільній діяльності між фізичними особами - підприємцями. Роботодавців поінформовано про порядок оформлення найманих працівників та про наслідки, якщо персонал допущений до роботи без укладання відповідних договорів.

Інспектор Держпраці наголосив на випадках порушення законодавства про працю, за які на суб’єкта господарювання може бути накладена штрафна санкція, а саме: за недопущення до проведення перевірки; за створення перешкод у її проведенні та за виявлення незадекларованої праці: не укладено трудовий договір, відсутнє повідомлення про найм працівника до Державної фіскальної служби, не сплачено податки.

Семінар відбувся в активному  форматі запитання -  відповіді.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка