UP

Держпраці проведе семінар - навчання для інспекторів праці органів місцевого самоврядування

Сьогодні в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області відбудеться, організоване фахівцями відомства, семінар - навчання для інспекторів праці органів місцевого самоврядування Буковини.

Основна тематика заходу -  набрання чинності Закону Україні від 12.12.2019 року за №378- ІХ «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» та постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року за №1132 «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Участь у семінарі зобов’язані взяти інспектори праці об’єднаних територіальних громад регіону  та посадові особи, на яких покладено обов’язки інспекторів праці.

Від Держпраці участь у семінарі візьмуть заступник начальника Управління Галина Кушнір, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Юрій Пуріч, заступник керівника відділу Валентина Панчишина, а також начальник сектору документального забезпечення та контролю Управління Анна Козловська.

Довідково: у територіальних громадах Буковини працює 28 інспекторів праці.Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка