UP

Підведено підсумки інформкампанії з легалізації зайнятості

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області підбили підсумки масштабної інформаційної кампанії, націленої на детінізацію зайнятості.

Це відбулося на розширеній робочій нараді, де, власне, й було обговорено хід проведення заходів, проаналізовано результати роботи.

Начальник Управління Держпрпаці у Чернівецькій області Іван Луцак зазначив, що загалом інформаційними заходами було охоплено понад 5 000 роботодавців міста та області.

Керівник підкреслив, що участь в інформаційній кампанії взяли  всі керівники структурних підрозділів та головні державні інспектори Управління Держпраці у Чернівецькій області.

«Всі фахівці Держпраці працювали на результат, адже досягти його можна  лише у злагодженій командній співпраці. Слід наголосити на тому, що інформаційні відвідування суб’єктів господарювання проводилися спільно з представниками територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, Чернівецьким обласним центром зайнятості,  його міськими філіями, а також  органами  місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, зокрема, районними державними адміністраціями», - підкреслив Іван Луцак.

Водночас акцентовано на тому, що це була підготовча робота до проведення інспекційної кампанії, тому суб’єктам господарювання регіону слід впорядкувати трудові відносини з найманим персоналом задля дотримання чинного трудового законодавства.   


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка