Переможці регіонального відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці - очима дітей - 2020»

Переможцями найменшої вікової категорії стали:

перше місце – Бечка Діана (Чорногузівська ЗОШ);

друге місце – Попель Назар (Чернівецький міський палац дітей та юнацтва);

третє місце – Ходоровська  Дар’я (Чернівецький міський палац дітей та юнацтва).

Переможці середньої шкільної вікової категорії:

перше місце – Лугомирська Таміла (Старожадівський НВК);

друге місце – Сувейка Валентина (Герцаївський районний ліцей імені Георгія Асакі);

третє місце – Мартиненко Даніїл (Чернівецький міський центр науково - технічної творчості учнівської молоді).

Переможці найстаршої  вікової категорії:

перше місце – Лиховоля Сергій (Вижницька спеціалізована школа);

друге місце – Гапюк Надія (Вище професійне художнє училище №5 м. Чернівці);

третє місце – Ворожбитюк Анастасія (Бабинська ЗОШ).

Організатори конкурсу – Управління Держпраці у Чернівецькій області та ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці» відзначать спеціальними грамотами «За кращу творчу роботу» таких авторів малюнків:

Унгурян Степан (Путильська гімназія);

Мацьків Давид (Старожадівська гімназія);

Гук Владислав (Чернівецька ЗОШ №38);

Фокшек Назар (Малокучурівський НВК);

Палкіна Аліна (Чернівецький міський палац дітей та юнацтва);

Підлубна Вікторія (Малокучурівський НВК);

Довга Марія (Чуньківський НВК);

Підлубний Олег (Малокучурівський НВК);

Кучерява Емануела (Черленівська ЗОШ);

Гайдук Катерина (Чернівецька гімназія №7);

Заїць Юлія (Хряцьківецький НВК);

Заводя Наталія (Чернівецька гімназія №7);

Ткачук Микола (Старожадівський НВК);

Савчук Ніна (Старожадівський НВК);

Апетрі Анастасія (Куликівський НВК);

Мафтей Діана (Чернівецький міський палац дітей та юнацтва);

Барановський Богдан (Старожадівський НВК);

Бугай Надія (Киселівський ОЗЗСО І – ІІІ ступеня);

Ковалюк Іванна (Чорногузівська ЗОШ);

Сороцька Ангеліна (Старожадівський НВК);

Федорюк Ілона (Росошанівський навчально-виховний комплекс);

Шевчук Катерина (Чернівецьке ВПХУ №5);

Недялкова Владислава (Чернівецьке ВПХУ №5);

Кіянчук Маріана (ЧОЦЕВ «Юність Буквоини»);

Писарчук Ангеліна (Новодністровська ЗОШ);

Дудчак Анастасія (Чернівецька ЗОШ №16);

Козак Василь ((Чернівецьке ВПХУ №5);

Тунь Ангеліна (Бабинський НВК);

Тунь Вікторія (Бабинський НВК);

Гаврилюк Інна (Верхньостановецький ЗНЗ);

Савчук Ніколь (Глиницький ЗЗСО);

Лівшіць Анастасія (Старожадівська гімназія);

Довга Олена (Чуньківський НВК);

Довга Ганна  (Чуньківський НВК);

Мартинюк Марія (Чуньківський НВК);

Логош Олександра (Фошківський НВК);

Ончул Дмитро (Яблунівський НВК);

Крохмалюк Єлизавета (Вашковецька ЗОШ);

Підлубна Адріана (Малокучурівський НВК);

Писарюк Анна – Марія (Малокучурівський НВК);

Сороцька Вікторія (Старожадівський НВК);

Семенко Максим (Малокучурівський НВК);

Лагуткіна Світлана (Шишківецька ЗОШ);

Гелич Анастасія (Шишківецька ЗОШ);

Даневич Христина (Стрілецькокутський ЗНЗ);

Турецька Олександра (Заставнівська гімназія);

Буліга Габріела (Тарасовецька ЗОШ);

Тома Андріан (НВК «Боянська гімназія»);

Пашалик Катерина (Костичанівська ЗОШ);

Зілько Олександра (Чернівецьке ПТУ №8);

Мельничук Дмитро (Старожадівський НВК);

Пуюл Олексій (Старожадівський НВК);

Чорна Альона (Чернівецька гімназія №7);

Палагнюк Василь (Чернівецька гімназія №7);

Підлубна Яна (Малокучурівський НВК);

Петришина Антоніна (Малокучурівський НВК);

Китарюк Юлія (Малокучурівський НВК).

Подяками за участь у регіональному турі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці – очима дітей – 2020» будуть нагороджені:

Кондрюк Владислава, Кір’як Дмитро, Колісник Дмитро - учні Старожадівського НВК;

Столяр Крістіна, Василинчук Юлія, Бобильчук Марина  (Замостянська ЗОШ);

Кочерган Катерина, Кузик Юрій (Банилівська ЗОШ);

Белей Анастасія (Чернівецький міський палац дітей та юнацтва);

Петришина Альона (Малокучурівський НВК);

Гавка Аліна (Чернівецька ЗОШ №5);

Гажук Ірина (Маморницький Вама НВК);

Косован Андрій (Лопушнянська ЗОШ);

Марполь Єгор, Коваль Анастасія (Новодністровська ЗОШ);

Руснак Дар’я, Сокол Софія (Новодністровська гімназія);

Міроник Ольга, Колесник Руслан (Новодністровський будинок дитячої творчості);

Кулик Ксенія (Чернівецький міський центр науково - технічної творчості учнівської молоді).

Вітаємо переможців та учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці – очима дітей – 2020».

Пам’ятні дипломи та грамоти будуть вручені відразу ж, як у навчальних закладах Буковини буде  відновлено навчальний процес.