UP

Випускникам Кельменецького ліцею - про права, гарантії та обмеження трудового законодавства щодо праці молоді

Випускникам Кельменецького ліцею - про права, гарантії та обмеження трудового законодавства щодо праці молоді

Зустріч-лекцію  із випускниками опорного закладу «Кельменецький ліцей» організувала й провела інспектор праці  Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович.

У рамках зустрічі представниця Держпраці розповіла майбутнім працівникам про найактуальніші норми законодавства про працю і про нагальну необхідність узаконених трудових відносин.

Фахівець Управління також роз’яснила про права, гарантії та обмеження трудового законодавства щодо молодих працівників. Зокрема, у частині виконання  видів робіт, організації робочого часу, забезпечення медичного огляду, надання відпусток і  таке інше.

На зустрічі також було детально акцентовано на різниці між працею дорослих, молодих та неповнолітніх працівників.

«Відповідно до чинного законодавства неповнолітні особи, тобто ті, хто не досяг 18 років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Водночас у галузі охорони праці,  робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, встановленими законодавством України», - підкреслила Алла Попович .

Оскільки захід відбувався в інтерактивному форматі, то слухачі мали можливість почути відповіді на запитання, поставлені інспектору праці.


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку