UP

Отримати консультацію фахівців Управління можна швидко і якісно

Отримати консультацію фахівців Управління можна швидко і якісно

Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжує консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань законодавства про працю, охорону та гігієну праці в умовах воєнного стану.

Слід зазначити, що відповіді на найбільш поширені запитання, що надходять до Держпраці, розміщені на сайті відомства  у рубриці «Запитання - відповіді» за посиланням: https://dsp.gov.ua/faq/.

Якщо заявнику не вдалося знайти відповідь на запитання, що його цікавить, або немає технічної можливості скористатися сайтом, заявник  можете скористатися сервісом «інтерактивний інспектор», який забезпечують у регіоні фахівці територіального органу Держпраці.

Для цього необхідно заповнити  форму для оперативного  отримання роз’яснень:   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

або надіслати лист із запитанням  на електронну пошту Управління:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або через телеграм-канал Управління - https://t.me/cv_dsp.

Відповіді на свої запитання заявники можуть отримати у зручний для них спосіб, зазначивши його у запиті  ( електронна пошта, Viber, WhatsApp, Telegram, телефон).

Довідково: звернення на сервіс не є електронним зверненням та не підлягає розгляду згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».


 

 

 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку