UP

Робота з переселенцями - пріоритетний напрям діяльності Управління

Робота з переселенцями - пріоритетний напрям діяльності Управління

Організація інформаційної кампанії серед переміщених осіб, які через війну змушені покинути рідні домівки й вирушати в інші регіони, або на Захід: як не стати жертвою торгівлі людьми, або ж нелегального працевлаштування, залишається одним із пріоритетних напрямів у роботі Управління Держпраці.   

Так, днями на Путильщині, а саме в Усть-Путильському освітньому закладі, який став центром тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб, відбулася робоча зустріч інспектора праці відділу з питань додержання законодавства про працю,зайнятість та інших нормативно-правих  актів Управління Параски Митрофан з переселенцями з областей, де зараз ведуться активні бойові  дії.

У спілкуванні з учасниками заходу наголошено на тому, що існує високий ризик потрапляння у ситуацію торгівлі людьми з метою трудової експлуатації або ж трудового рабства.

Акцентовано на тому, що слід робити у випадку потрапляння у пастку примусової праці, та у яких випадках не погоджуватися на сумнівні пропозиції при пошуку роботи.

Громадянам також роздано друковану продукцію з контактами відповідних служб та відомств,до яких слід звертатися по допомогу у разі потрапляння у сумнівні ситуації.   

Актуальна інформації на порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку