UP

За не задекларовану працю п’яти працівників, роботодавцю доведеться сплати 558 тисяч гривень штрафу

За не задекларовану працю п’яти працівників,  роботодавцю доведеться сплати 558 тисяч гривень штрафу

Факти неврегульованих трудових відносин  встановлено у ході інспекційного відвідування фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області у товаристві з обмеженою відповідальність «Париж де Люкс», що займається підприємницькою діяльністю у Чернівцях.

Інспекційне відвідування відбулося за результатами перевірки суб’єкта господарювання  фахівцями Головного управління Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області.

Під час інспекційного відвідування ТОВ «Париж де Люкс»,  головні державні інспектори Держпраці  виявили  не задекларовану зайнятість  п’ятьох працівниць, котрі надавали клієнтам закладу перукарські послуги. 

Жодного документа щодо врегулювання трудових відносин  між ТОВ «Париж де Люкс» та працівницями  надано не було. Працівниць  було допущено до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівників на роботу.

Штрафна санкція за використання не задекларованої праці, накладена посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області на роботодавця, склала  суму у розмірі  558 450   гривень (п’ятсот п’ятдесят вісім тисяч чотириста п’ятдесят гривень).


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка