UP

Здійснюючи підприємницьку діяльність, роботодавець порушив норми трудового законодавства

Здійснюючи підприємницьку діяльність, роботодавець  порушив норми трудового законодавства

Фізична особа - підприємець Ткач П.П., здійснюючи підприємницьку діяльність  з перевезення пасажирів у смт. Путила (Путильський район)  порушив низку чинних нормативно-правових актів законодавства про працю.  

Факти порушення виявили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Так, з окремими працівниками (двоє осіб), котрі були допущені до роботи,роботодавець не уклав трудових договорів. 

За дане порушення (допуск до роботи осіб  без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу),на підприємця накладено штрафну санкцію  у розмірі  223 380гривень (двісті двадцять три тисячі триста вісімдесят гривень).

У ході здійснення інспекційного відвідування фахівцями Держпраці у суб’єкта господарюваннявиявлено ще низку порушень чинного трудового законодавства, зокрема, в оплаті праці.

Головні державні інспектори виявили, що нарахування заробітної плати в подвійному розмірі за роботу у святкові і неробочі дні та підвищеної оплати праці за роботу в нічний час працівникам не здійснювалось; 

за окремі періоди не проводилась індексація заробітної плати;

заробітну плату колективу  суб’єкт господарювання  виплачував  пізніше визначеного  законодавством терміну і без авансу.

За недотримання встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, виплату їх не в повному обсязі на фізичну особу - підприємця посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області накладено штраф у розмірі 11 690 гривень.

Загальна сума штрафних  санкцій  за порушення законодавства про працю,накладена на підприємця органом територіального органу Державної служби України з питань праці, - 238 793 гривні (двісті тридцять вісім тисяч сімсот дев’яносто три гривні). 


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка