UP

Подолання не задекларованої зайнятості в регіоні - пріоритетний напрям роботи Управління Держпраці

Подолання не задекларованої зайнятості в регіоні - пріоритетний напрям роботи Управління Держпраці

Про це заявила на зустрічі з мас-медіа заступник начальника Управління Держпраці Галина Кушнір.

Посадовець територіального органу Державної служби України з питань праці  взяла участь у прес-конференції для місцевих та регіональних журналістів, яка відбулася сьогодні у залі Чернівецької обласної державної адміністрації.

Тема прес-конференції - «Про результати діяльності державних відомств, спрямованої на подолання не задекларованої зайнятості в області».

Так, Галина Кушнір розповіла про результати роботи Держпраці.

Заступник керівника акцентувала на тому, що за п’ять місяців 2019 року фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  проведено 187 інспекційних відвідувань; виявлено 172 працівників, допущених до роботи без належного працевлаштування.

За результатами інспекційних відвідувань та інформаційно-розяснювальної  роботи з початку року між роботодавцями та найманими працівниками укладено 1451 трудову угоду.

Галина Кушнір також наголосила на тому, що на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України за №649-Р «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості  населення», Управлінням Держпраці спільно з територіальними органами ДФС та Пенсійного фонду України, іншими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування проводяться комплекс заходів.

З початку року проведено 236 таких заходів, виявлено 291 незадекларованого працівника, легалізовано працю 432 працівників.    

Участь у прес-конференції взяли представники Головного управління Державної фіскальної служби  та Головного управління Пенсійного фонду  України у Чернівецькій області Наталія Чернівчан та Майя Філіпець, а також директор департаменту соціального захисту Чернівецької ОДА Віталій Савкін.  


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка