UP

На семінарі вчергове надано роз’яснення щодо заповнення та подання декларацій

На семінарі вчергове  надано  роз’яснення щодо заповнення та подання декларацій  

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області  для посадовців  відомства  було організовано семінар - нараду   щодо заповнення та подання до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування.

Семінар-нараду було організовано спільно з фахівцями ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці України». Участь у роботі заходу взяв завідуючий сектору  з питань запобігання та виявлення корупції Чернівецької обласної  державної  адміністрації Юрій Манастирський.

Учасникам семінару детально розтлумачено процедуру заповнення електронних декларацій та її окремих розділів.

«Суб’єкти декларування мають звернути увагу, що при заповнені декларації за 2017 рік, необхідно користуватися розміром прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня звітного року, тобто 1600 гривень. Слід також скоротитися Роз’ясненням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» щодо заходів фінансового контролю», - наголосила перед учасниками  навчального семінару головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції Управління Держпраці у Чернівецькій області Яна Яковчук.

Декларантам також детально роз’яснено про відповідальність перед чинним законодавством у разі подання ними недостовірних даних.

Окремо поінформовано про необхідність надання відповідної інформації у разі суттєвих змін у їхньому майновому стані.   

«Відповідно до частини першої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі отримання суб’єктом декларування доходу чи придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня відповідного року, суб’єкт упродовж десяти днів зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції, - нагадала головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції Управління Держпраці. - Під суттєвою зміною у майновому стані вважається отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (на 2017 рік - 80 000 гривень). Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подаються винятково в електронній формі».


 

Ми на YouTube

Важливо