UP

Перше посвідчення інспектора праці на Буковині отримала фахівець Сторожинецької міської ради

Перше посвідчення інспектора праці на Буковині отримала фахівець Сторожинецької міської ради

Посвідчення інспектора праці, видане Державною службою України, отримала  провідний спеціаліст -інспектор праці відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій  та державних закупівель Сторожинецької міської ради Валентина Анатоліївна Лушнікова.

Посвідчення інспектору праці вручила заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області  Галина Кушнір. Вона привітала  Валентину Лушнікову з отриманням документа й висловила їй побажання плідної роботи, підкресливши, що Сторожинецька міська рада є першою серед органів місцевого самоврядування Буковини, де трудитиметься такий фахівець.

Водночас Галина Кушнір наголосила, що такі посади має бути введено у кожному виконавчому органі місцевого самоврядування. Фахівці, котрі працюватимуть на цих посадах, здійснюватимуть контроль за додержанням законодавства про працю у частині своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівникам підприємств, установ, організацій; додержання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці; оформленням трудових відносин.

Нагадаємо: із 16 травня 2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Водночас Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує роботодавців Буковини про можливість відвідування їхніх підприємств шахраями під виглядом інспекторів праці.  

Погрожуючи великими штрафами, псевдо інспектори у такий спосіб вимагають у підприємців гроші.

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє: інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування роботодавці Буковини можуть перевірити на сайті Держпраці у розділі - “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю”, підрозділі - «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці», або за  телефоном - (044) 288 -10 -00.


 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку