UP

Затверджено план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права

Затверджено план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права

Упродовж першої декади  грудня 2017 року в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області буде організовано громадську приймальню з надання мешканцям Буковини безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини у межах професійної компетенції Державної служби України з питань праці.

Діятиме громадська приймальня у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права.

Фахову юридичну допомогу заявникам надаватиме головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Держпраці у Чернівецькій області Василь Бабчук.

Свої заявки з отримання юридичної допомоги  буковинці можуть адресувати до Управління й заздалегідь, направивши листа поштою на адресу:  58003, Управління Держпраці у Чернівецькій області, вулиця Зелена, 3, м. Чернівці, або скористатися електронною поштою Управління, адресу якої розміщено на сайті відомства у розділі «Контакти».

Діяльність громадської приймальні з надання населенню первинної правової допомоги  - це лише один із заходів, затвердженого днями плану заходів з проведення Всеукраїнського тижня права. Планується,  що у рамках його проведення фахівці Управління долучаться до низки просвітницьких заходів у загальноосвітніх, спеціалізованих та вищих навчальних закладах області.

Інформаційні тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини відбудуться також  в окремих трудових колективах.

Довідково: відповідно до Указу Президента України, Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Кабінетом  Міністрів України вже затверджено відповідний  план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права.


 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку