UP

Найбільше звернень громадяни адресують через недотримання роботодавцями законодавства про працю

Найбільше звернень громадяни адресують через недотримання роботодавцями законодавства про працю

Станом на початок жовтня 2017 року від заявників до Управління  Держпраці у Чернівецькій області надійшло 243 письмових звернення, а саме: 223 письмових звернення з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та 20 звернень з питань промислової безпеки та охорони праці.

З них направлено: з Урядової гарячої лінії - 92, особисто громадянами -50, отримано від громадян поштою 50 звернень, від інших установ, організацій -51 звернення.

Головні державні інспектори здійснили прийом 162 громадян, котрим  надано консультації щодо  низки питань.

У зверненнях, адресованих до Управління Держпраці у Чернівецькій області, порушуються питання недотримання трудового законодавства, зокрема, невиплати заборгованої заробітної плати, ненарахування та невиплати індексації та компенсації, правомірності укладання трудових угод, незаконного звільнення з роботи, невидачі трудових книжок при звільненні, дотримання роботодавцями трудових та соціальних гарантій мобілізованих військовослужбовців, тощо.

Найбільша кількість звернень від заявників  надійшла у зв’язку з підвищенням з першого січня  2017 року розміру мінімальної заробітної плати до  3 200 гривень.


 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку