UP

Троє юних буковинців візьмуть участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці - очима дітей»

Троє юних буковинців візьмуть участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці - очима дітей»

Відбулося проміжне засідання журі регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей» у Чернівецькій області. На ньому члени журі визначили  переможців трьох номінацій, роботи котрих візьмуть участь у другому турі конкурс. В ньому змагатимуться  вже представники з усіх регіонів України.

Так, переконливою більшістю  голосів журі претендентами на участь у другому турі конкурсу стали:

у першій віковій категорії (автори робіт від 6 до 11 років)  - учень Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №38 Владислав Гук ;

у другій віковій категорії (автори робіт від 11 до 14 років) - вихованець Долішньошепітського навчально-виховного комплексу Антон Данко (керівник - Наталія Іванівна Жебчук) ;

у третій віковій категорії (автори  робіт від 15 до 18 років) - учениця Боянської загальноосвітньої школи Марія Семенюк (керівник – Анжела Флорівна Деменчук).

Роботи юних художників вже направлено до столиці до редакції журналу «Охорони праці – очима дітей».

Переможців загальноукраїнського рівня конкурсу визначать незабаром. Нагородження переможців відбудеться у рамках відзначення Дня охорони праці.

Водночас нагородження кращих відбудеться й на рівні області. Це станеться у рамках проходження Тижня охорони праці.

Перед тим заплановано ще одне засідання журі, на якому визначать переможців другого та третього місць конкурсу. Це станеться у першій декаді квітня. Передбачається, що журі визначить й переможців у додаткових номінаціях, як наприклад «Наймолодший учасник конкурсу» та «Приз глядацьких симпатій».


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка