UP

Буковинці у жалобі за загиблими на шахті Львівщини гірняками

Буковинці  у жалобі за загиблими на шахті Львівщини гірняками

Учора, другого березня, о 12 годині 35 хвилин на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» стався вибух метаноповітряної суміші.

Під дію вибуху на аварійній дільниці потрапило 34 гірники: восьмеро шахтарів загинули, шістьох  направлено до лікарні, двадцятьох виведено з місця аварії.

На момент вибуху в шахті перебувало 172 гірники.

Як повідомляється на сайті Держпраці України, шахта «Степова» зарахована  до надкатегорійної за вмістом газу метану, обладнана системою контролю вмісту метану у рудничному повітрі.

У зв’язку із трагедією,  Президент Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби»  3 березня.

Буковина сьогодні вшановує пам'ять загиблих на Львівщині гірняків.

Керівництво краю в особі голови  Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука  висловили щирі співчуття рідним та близьким шахтарів. На адміністративних будівлях приспущено Державний Прапор України.  Відмінено розважальні заходи.    

«Сьогодні в Україні День жалоби за загиблими на шахті «Степова» на Львівщині гірняками. Схиляємо голови у глибокій скорботі за загиблими. Щирі співчуття родинам, котрі втратили своїх синів, батьків, братів», -  йдеться у співчутті Управління Держпраці у Чернівецькій області.
 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка