UP

У лютому заборгованість по заробітній платі перед працівниками краю зменшилася на п’ять мільйонів гривень

У лютому заборгованість по заробітній платі перед працівниками краю зменшилася на п’ять мільйонів гривень

Днями  у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.  Участь у роботі комісії взяв начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Основне питанням  роботи комісії - стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в регіоні.

Загальна сума боргу із заробітної плати в області, за  оперативними даними моніторингу на 1 лютого 2017 року, становила 5 799,8 тисяч гривень.

Завдяки вжитим заходам, спрямованим на погашення боргів з виплати зарплатні, впродовж лютого поточного року ліквідовано заборгованість із заробітної плати на чотирьох підприємствах, зокрема, ПАТ "Чернівцігаз" - на 3310,7 тис. грн, дочірньому підприємстві "Чернівецький облавтодор" - на 90, 0 тис. грн, філії "Сокирянський райавтодор" - на 164,5 тис. грн та філії "Хотинський райавтодор" - на 93,7 тис. грн.

За оперативними даними, станом на 28 лютого, загальна сума боргу з виплати заробітної плати становить 809,6 тис. грн, що майже на п’ять мільйонів гривень менше, ніж станом на початок місяця.


 

Ми на YouTube

Важливо