UP

На найбільшому виробництві лакофарбової продукції в регіоні - «Чернівецькому хімічному заводі» - перевірено стан промислової безпеки та охорони праці

На найбільшому виробництві лакофарбової продукції в регіоні - «Чернівецькому хімічному заводі» - перевірено стан промислової безпеки та охорони праці

Комісія Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснили планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці на підприємстві «Чернівецький хімічний завод».

Під час перевірки, участь в якій взяли начальник відділу нагляду на виробництві, на об’єктах підвищеної небезпеки, в машинобудуванні та енергетиці Ігор Левко, заступник начальника відділу Костянтин Соболевич, головний державний інспектор Іван Бербенюк  виявлено низку порушень, зокрема, у частині управління охороною праці та обов’язків роботодавця;

навчання з питань охорони праці;

додержання вимог щодо охорони праці під час проектування, будівництва (виготовлення) та реконструкції підприємств, об’єктів і засобів виробництва.

Загалом було виявлено 16 порушень.

Фахівцями Управління, котрі брали участь у перевірці, видані відповідні приписи  на їхнє усунення.

Довідково:  продукція виробництво (засноване у 1924 році)  використовуються на пiдприємствах автомобiлебудiвної, авторемонтної, вагонобудiвної, меблевої, будiвельної, хімічної електронної, електротехнiчної галузей промисловості, на атомних i гідроелектростанціях та сільському господарстві.

 Профіль підприємства - виробництво лакофарбової продукції, фільтрувальних елементів, продукції по догляду за автомобілями та допоміжних матеріалів.

Спецiалiсти підприємства у спiвпрацi з науково-дослідними інститутами отримали 17 свідоцтв та патентів на винаходи за розробку нових видів продукції.  Загалом тут випускають понад дві тисячі найменувань продукції.


 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку