UP

Заборгованість по зарплаті у понад 200 тисяч гривень перед працівниками ТОВ «Дністрові сади» оперативно погасили

Заборгованість по зарплаті у понад  200 тисяч гривень   перед працівниками  ТОВ «Дністрові сади» оперативно погасили

Факт заборгованості по заробітній платі перед працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Дністрові сади»  на суму 202 976  гривень  виявлено  фахівцями відділу з питань  додержання законодавства про працю,  зайнятість, інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Чернівецькій області  при  перевірці додержання цим  суб’єктом  господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Підприємство здійснює діяльність у селі Селище Сокирянського району Чернівецької області  вже впродовж шести років й займається вирощуванням кісточкових  та зерняткових фруктів.

Опісля виявлення порушення встановлених строків виплати  заробітної плати на підприємстві, керівники «Дністрових садів» в оперативному порядку погасили зарплатний  борг перед своїми  працівниками. 

Про це повідомив  начальник  відділу додержання законодавства про працю, зайнятість, інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Юрій Пуріч, вказуючи на те, що порушення встановлених строків виплати заробітної плати  працівникам , інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш, ніж на один місяць - порушення статті 115 Кодексу законів України про працю, якою встановлено таку виплату у строки, визначені  колективним договором  або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективним органом.

Загалом питання стану погашення  заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Буковини залишається одним із пріоритетних напрямів роботи Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Так упродовж девяти  місяців 2016 року  головними державними інспекторами Управління проведено 16 перевірок додержання законодавства про працю в частині своєчасної виплати заробітної плати на 12 підприємствах-боржниках.

За результатами проведених перевірок та на виконання вимог приписів, впродовж січня-вересня погашено заборгованості із виплати заробітної плати в сумі 3149,6 тисяч гривень.  Заборгованість погашено перед 979 працівниками підприємств, установ та організацій Буковини.

 

 

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку