UP

На семінарі - навчанні наголошено на необхідності правової самоосвіти

На семінарі - навчанні  наголошено на необхідності правової самоосвіти   

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області організовано семінар - навчання посадових осіб  відомства за участю завідувача сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Державної регуляторної служби України Ніни Порайко.

Ключове питання, що розглядалося у ході заходу, - основні вимоги щодо формування єдиних справ посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області та внесення ними даних до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (ІАС ДНК) за результатами проведених заходів державного нагляду (контролю) відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Під час семінару проаналізовано також результати даної роботи у нинішньому, 2019, році.

Зазначено, що цього річ автоматизована система державного нагляду працювала у так званому тестовому режимі. Але вже з січня 2020 року почне працювати повноцінно. Тому вносити  дані до системи ІАС ДНК головні державні інспектори мають фахово і відповідально.

Як організовувати та проводити перевірки суб’єктів господарювання, уникаючи найменших  порушень чинного законодавства, - на цьому акцентувала увагу учасників семінару - навчання посадовець Державної регуляторної служби у Чернівецькій області.

Ніна Порайко наголосила, найперше, на якісній підготовці матеріалів ще до здійснення заходів державного нагляду (контролю), на абсолютному дотриманні процедури перевірок, ретельному опрацюванні нормативно-правової  бази.

Окремо наголошено на підготовці головними державними інспекторами актів перевірок.     

Фахівцям рекомендовано здійснювати заходи контролю у складі груп, до яких входить не менше двох осіб. Це  виключить виникнення будь - яких корупційних ризиків.

Акцентовано на необхідності правової самоосвіти інспекторів, що дозволить підвищувати їхній професійний рівень.

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак зазначив, що проведення таких семінарів - навчань і має на меті підвищення кваліфікаційного рівня фахівців територіального органу Державної служби України з питань праці та наголосив на подальшій роботі у цьому напрямі у прийдешньому році.     


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка