UP

Учням училища нагадали правила безпечного використання газу у побуті та поводження з опалювальними приладами

Безпечне проходження опалювального сезону залежить від абсолютного дотримання законодавчих актів з охорони праці

Як забезпечити безперешкодне та безпечне проходження опалювального сезону та уникнути аварійних ситуацій -  про це йшлося під час відкритої зустрічі  головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС  територіального органу Державної служби України з питань праці Ігоря Пантело з керівництвом та студентським колективом Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту.

Під час зустрічі проаналізовано стан організації та дотримання вимог  нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, обговорено заходи, спрямовані на упередження аварій і пожеж при експлуатації газового обладнання та нагрівальних приладів в освітньому закладі.

Водночас Ігор Пантело надав  практичні рекомендації щодо покращення роботи системи управління охороною праці у навчальному закладі в цілому.

У ході спілкування з освітянами та учнями  установи особливо наголошено на дотриманні правил безпеки  праці під час проведення навчальних та практичних занять в учбових майстернях училища - слюсарних, санітарно - технічних, електрозварювальних.

Акцентовано на належному використанні котельного обладнання відповідно  до вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Конкретизовано основне - безпечне проходження опалювального сезону напряму залежить від навиків та умінь обслуговуючого персоналу котелень.

«Експлуатація з найменшими порушеннями нормативно-правових актів з охорони праці може створити умови для виникнення певних ризиків або надзвичайних ситуацій. Управління Держпраці у Чернівецькій області акцентує на постійному контролі за технічним станом опалювальних приладів, своєчасним виконанням регламентних робіт, трудовою дисципліною операторів котелень, їх навчанням та проходженням попередніх та періодичних медичних органів», - підкреслив посадовець Держпраці.

Учням училища нагадали правила безпечного використання газу у побуті та поводження з електричними опалювальними приладами.  


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка