UP

Анонс! Сьогодні, 25 травня, у програмі «Суть речей» на Радіо 10 обговорюватимуть останні зміни у трудовому законодавстві

Анонс! Сьогодні, 25 травня, у програмі «Суть речей» на Радіо 10 обговорюватимуть останні зміни у трудовому законодавстві  

Гостем студії програми «Суть речей» на Радіо 10 (автор і ведуча - Людмила Григорчук) сьогодні, 25 травня, буде заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

Тема розмови -  новації у трудовому законодавстві,

останні зміни у нормативно-законодавчих документах, що регулюють роботу головних державних інспекторів відомства, зокрема,  Постанову Кабінету міністрів України від 26.04.2017 року № 259 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Планується, що під час програми «Суть речей» заступник керівника відомства торкнеться й інших актуальних тем, зокрема, необхідності дотримання роботодавцями виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3 200 гривень працівникам підприємств, установ, організацій Буковини, а також наголошуватиметься на відповідальності  роботодавців у разі порушення соціальних  стандартів.

Слухачі  зможуть почути компетентні відповіді щодо заходів державного нагляду за дотриманням трудового законодавства , про деталі процесу перевірки  головними державними інспекторами суб’єктів господарювання, а також, як часто фахівцям Держпраці доводиться фіксувати порушення трудового законодавства.

Програма «Суть речей» транслюється у прямому ефірі. Кожен охочий може здійснити дзвінок у студію і поставити запитання.

Дзвінки приймаються за телефонами (0372) 58 - 10 – 32, (050) 103 -103 -2.

Також тему сьогоднішньої програми вже анонсовано у соціальних мережах, зокрема для фейсбук-спільноти.

 

Свої запитання до гості студії вже можна залишати у дописах на сторінках Управління Держпраці у Чернівецькій області та програми «Суть речей».

Програма вийде в ефір о 19.00. 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку