UP

Пересувну експозицію кращих творчих робіт на тему охорони праці презентовано у Чернівецькій гімназії №5

Пересувну експозицію кращих творчих робіт на тему охорони праці презентовано у Чернівецькій гімназії №5   

Пересувну експозицію, в якій виставлено кращі творчі роботи учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018» (організатори -  Управління Держпраці у Чернівецькій області  та ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці»)  представлено у Чернівецькій гімназії №5 у рамках проходження Всеукраїнського тижня права.

Відбулася також відкрита лекція - бесіда з учнями загальноосвітнього навчального закладу, під час якої школярам розповіли про основне у законодавстві про працю, охорону та гігієну праці і про те, чому культуру охорони праці слід виховувати з раннього віку.

«За останніми даними Міжнародної організації праці через нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання щорічно у світі помирає понад  2 мільйони 780 тисяч осіб, із них понад 2 мільйони чотириста тисяч - через професійні захворювання. Від несмертельного виробничого травматизму щороку у світі потерпає понад 374 мільйони працівників. Рівень виробничого травматизму серед молодих працівників значно вищий, ніж серед їхніх колег старшого віку.

Через певний час ви закінчите навчання у школі, здобудете фах і почнете реалізовувати норму статті 43 Конституції України - Основного Закону, який  гарантує кожному громадянину держави право на працю. Ви зобов’язані знати свої трудові права і обов’язки. Саме з цією метою фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області започаткували відкритий курс лекцій для школярів та студентської молоді міста з набуття правових знань законодавства про працю, охорону та гігієну праці», - зазначили представники Управління на зустрічі перед учнями та викладачами гімназії.

Зустріч у Чернівецькій гімназії № 5 відбулася невипадково, адже вихованці цього навчального закладу були активними учасниками  конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей». Роботи учнів гімназії увійшли до числа кращих.

Тому у рамках відкритої лекції-бесіди двом ученицям гімназії - Мацалковській Софії та Гаврилюк Анастасії організатори вручили символічні відзнаки.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка