UP

Пріоритетний напрям роботи Держпраці - легалізація трудових відносин громадян

Пріоритетний напрям роботи Держпраці - легалізація трудових відносин громадян

Державна служба з питань праці спільно із зацікавленими органами  провела низку заходів,  спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення  по всій Україні.

У результаті кількість застрахованих осіб з початку 2018 року зросла більш, як на 428 тисяч, повідомляє сайт Держпраці.

За видами економічної діяльності найбільше зростання спостерігається у сфері роздрібної торгівлі.

За даними Державної фіскальної служби України,  у листопаді 2018 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 18,6 мільярдів гривень. Порівняно з листопадом 2017 року цей показник зріс на 2,7 мільярда гривень, або на   17%.

Упродовж  січня - листопада 2018 року надходження  єдиного внеску становили 202,3 мільярда гривень - це на 41,4 мільярда гривень, або на 25,7% більше за аналогічний період минулого року.

Пріоритетним напрямом роботи Держпраці і надалі залишається легалізація трудових відносин громадян.

Адже офіційне працевлаштування - це право на соціальне забезпечення у разі тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання,  а в майбутньому - гідна пенсія.

Як свідчить статистика, роботодавці теж усвідомлюють переваги офіційного працевлаштування найманих працівників у законодавчому полі і роблять свій вибір на користь легальної праці.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка