UP

Проведено нараду з територіальними органами Держпраці про результати боротьби з нелегальним працевлаштуванням

Проведено нараду з територіальними органами Держпраці про результати боротьби з нелегальним працевлаштуванням

Відбулася робоча нарада із заступниками начальників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях, до повноважень яких належить організація здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, повідомляє сайт державного відомства.

Участь у нараді взяла заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

Тема наради - реалізація  розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року за № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

У ході робочого засідання обговорено результати роботи інспекторського складу органів Держпраці, проаналізовано найбільш успішні практики боротьби із не задекларованою працею та шляхи підвищення ефективності діяльності інспекторів праці.

За результатами спільних заходів,  кількість застрахованих осіб станом на 01.11.2018 зросла на 428 тис. 162 осіб щодо початку нинішнього року. У розрізі видів економічної діяльності, найбільше зростання спостерігається у сфері роздрібної торгівлі.

На завершення наради визначено завдання для подальшої роботи інспекторів праці, зокрема, наголошено на посиленні діяльності з питань легалізації трудових відносин з найманими працівниками.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка