UP

Чернівецький обласний центр зайнятості долучається до проекту «Україна працює»

Чернівецький обласний центр зайнятості долучається до кампанії «Україна працює»

Повідомлення про проходження інформаційної   кампанії «Україна працює» розміщено на інформаційних ресурсах відомства, зокрема, на офіційному сайті Чернівецького обласного центру зайнятості  та на сторінці у мережі фейсбук.

«30 травня 2022 року стартувала нова масштабна інформаційна кампанія Державної служби України з питань праці «Україна працює». Мета заходів - розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у складний період воєнного стану, адже економіка держави має працювати - для підтримки Збройних Сил України та наближення перемоги над російським агресором.

Нинішня кампанія спрямована на всіх без виключення роботодавців та працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій.

Створено спеціальний портал Держпраці України https://pratsia.in.ua/ на якому розміщено актуальну інформацію щодо змін у законодавстві про працю на період дії воєнного стану; можливості отримання суб'єктами господарювання консультаційної допомоги у онлайні; рекомендації, як організувати безпеку виробничого процесу на підприємствах; а також практичні поради, як громадянам не стати жертвами торгівлі людьми, чи примусової праці, тощо», - йдеться у повідомленні.

Упродовж проходження кампанії колеги з центру зайнятості сприятимуть інформаційному поширенню її матеріалів.

Наразі сторони напрацьовують пропозиції щодо проведення спільних тематичних заходів.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку