UP

Втілення заходів кампанії у співпраці з місцевими податківцями обговорено під час ZOOM конференції

Втілення заходів інформаційної кампанії у співпраці з місцевими податківцями обговорено під час ZOOM конференції

Спілкування заступниці начальника Управління Держпраці  Галини Кушнір із колегою із  Державної податкової служби у Чернівецькій області Тетяною Булавкою відбулося учора, 6 червня,  у режимі ZOOM конференції.

Під час засідання обговорено питання щодо стану надходження податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, а також необхідність проведення спільних інформаційних заходів, зокрема, у рамках проходження інформаційної кампанії «Україна працює».

На цьому в онлайн-режимі наголосила представниця  Держпраці та поінформувала про заходи   кампанії, що їх втілюють в регіоні фахівці Управління.

«У рамках кампанії намагаємося охопити якнайбільшу кількість роботодавців та працівників. Усіма можливими інформаційними ресурсами популяризуємо інформаційний портал https://pratsia.in.ua/, де зібрана та систематизована актуальна інформація щодо трудових відносин у період воєнного стану», - наголосила Галина Кушнір.

На важливості легального працевлаштування, у свою чергу, акцентувала  заступниця начальника ДПС у Чернівецькій області  Тетяна Булавка.

Фахівець податкової служби підкреслила на важливості своєчасного інформування буковинців щодо змін на період воєнного стану податкового законодавства та законодавства про працю.

Зокрема Тетяна Булавка звернула увагу, що легалізація трудових відносин включає в себе, так би мовити,  два аспекти: легалізацію зайнятості та легалізацію заробітної плати.

«І ці питання сьогодні актуальні як ніколи – оскільки з одного боку це сплата податків, а з другого соціальний захист працівників», -  наголосила Тетяна Булавка.

Також посадовиця повідомила, що для вчасного та якісного інформування платників про зміни законодавства у податковій службі області діють гарячі лінії інформація за посиланням. https://tax.gov.ua/others/kontakti/garyachi-linii-teritorial .

Актуальна інформація на порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку