UP

Фахівці Управління вже надали консультаційну допомогу 42 релокованим підприємствам

Фахівці Управління вже надали консультаційну допомогу 42 релокованим підприємствам

Станом на сьогодні фахівці територіального органу Держпраці відвідали та надали консультаційну допомогу 42 суб’єктам  господарювання, які перемістилися на Буковину з інших  регіонів країни.

Лише за вчора, 16.05.2022 року, інспектори Управління відвідали одне підприємство та трьох фізичних осіб - підприємців.

Так, проконсультовано товариство з обмеженою відповідальністю, що перемістилося з Харкова та   здійснює діяльність у сфері ресторанного бізнесу.

Інформаційні візити представники Управління  також здійснили до двох  фізичних осіб-підприємців, переміщених теж з Харківської області.

Підприємці  спеціалізуються на виготовленні повітряних літальних апаратів та супутникового устаткування.  Наразі суб’єкти господарювання вже зуміли налагодити виробничий процес на Буковині.

Інспектори Держпраці також відвідали з консультаційним візитом підприємця, який займається консультуванням з питань інформатизації  та програмного забезпечення. Підприємець перемістився до Чернівецької області з Одещини.  

Усім суб’єктам господарювання надано  відповідні інформаційні роз’яснення.

Нагадаємо! Консультаційну допомогу представникам релокованого бізнесу фахівці Управління Держпраці надають з питань промислової безпеки, охорони та гігієни  праці, трудового законодавства, надання адміністративних послуг, тощо.

Для цього самі представники релокованих підприємств можуть звернутися до територіального органу Держпраці  у зручний для них спосіб комунікації.

Так, фахівці Управління можуть оперативно прибути на підприємство, в установу, організацію для надання методичної допомоги, якщо роботодавець повідомить про таку необхідність  телефоном: (0372) 55-37-24, або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також заявник може скористатися сервісом  Держпраці «інтерактивний інспектор».

Для цього необхідно заповнити  форму для оперативного  отримання роз’яснень   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

Або надіслати лист із запитанням  на електронну пошту Управління.


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку