UP

Керівникам підприємств лісової галузі наголошено на персональній відповідальності щодо створення безпечних умов праці на підприємствах

Керівникам підприємств лісової галузі наголошено на персональній відповідальності щодо створення безпечних умов праці на підприємствах

На цьому під час наради з представниками лісгоспів області акцентував у своєму виступі заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей.

«Ще раз нагадую про персональну відповідальність роботодавців щодо забезпечення створення безпечних умов праці на підприємствах, на кожному робочому місці, - наголосив Іван Гордей. - Підкреслюю також на необхідності усунення порушень згідно приписів державних інспекторів Управління , винесених за результатами перевірок підприємств лісової галузі області».

Представники підприємств лісової галузі, які брали участь у нараді ( ДП « СЛАП «Карпатський лісгосп» та ДП«Путильське лісове господарство»), повідомили: приписи посадових осіб Управління розглянуто на розширених нарадах при керівниках підприємств.

За результатами перевірок у лісгоспах розроблено та затверджено заходи щодо усунення порушень, а також визначено відповідальних виконавців та терміни виконання.

Водночас вони запевнили, що Управлінню будуть надані письмові інформації щодо виконання приписів у встановлені терміни.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку