UP

Стан промислової безпеки та охорони праці у двох лісгоспах області обговорюють на розширеній нараді у Держпраці

Стан промислової безпеки та охорони праці у двох лісгоспах області обговорюють на розширеній нараді у Держпраці

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області розпочалася розширена робоча нарада з представниками двох лісгоспів області, зокрема, державного підприємства «Путильське лісове господарство» та ЦП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп».

Головує на нараді перший заступник начальника Управління Держпраці Іван Гордей.

Присутні на нараді Юрій Кудлик - начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, Микола Остапович - начальник відділу нагляду в АПК та СКС, Ярослав Савко - завідувач сектору з питань експертизи умов праці, Ігор Левко - завідувач сектору нагляду в машинобудуванні та енергетиці, Олена Дорош - завідувач сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг, Роман Димнич - старший інспектор відділу з питань гігієни праці.

Участь у нараді беруть представники згаданих лісгоспів області, зокрема, провідний інженер з охорони праці ДП «Путильське лісове господарство» Віталій Євинчук та головний механік Анатолій Ониськів.

ЦП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп» представляють провідний інженер з охорони праці Сергій Кочерган та головний механік Володимир Луканюк.

Наразі обговорюються результати планових перевірок підприємств та виконання наданих державними інспекторами за результатами даних перевірок приписів.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку