UP

Через сервіс «інтерактивний інспектор» заявникам вже надано понад 600 консультацій

Через сервіс «інтерактивний інспектор» заявникам вже надано понад 600 консультацій

Оперативність в отриманні необхідної консультаційної допомоги заявникам - ось основна мета діяльності сервісу Держпраці «інтерактивний інспектор».

У зв’язку із воєнними діями чимало підприємств, установ та організацій в різних регіонах країни припинили свою господарську діяльність. Аби навіть у таких надскладних умовах, забезпечити працівникам  їхні соціальні та трудові права, а роботодавцям - відновлення роботи, Держпраці активізувала надання  консультаційних послуг в режимі онлайн.

Фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області забезпечують надання консультацій у рамках сервісу «інтерактивний інспектор» якісно.

Так, з часу введення воєнного стану, працівники профільних відділів територіального органу Держпраці забезпечили надання консультаційної допомоги понад 630 заявникам.  

У більшості звернення стосувалися дотримання законодавства про працю. Громадян цікавили питання  укладення трудових відносин,  оплати праці, переведення на іншу роботу, зміни істотних умов праці, надання відпусток.

Також заявникам була необхідна допомога в організації безпеки виробничого процесу, проходженні навчання з питань охорони праці, атестації робочих місць в умовах воєнного стану, проходження медичних оглядів, отримання дозвільних документів і таке інше. 


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку